česky slovensky english deutsch
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 ... najdlhšie existujúci elitný švédsky regiment v tridsaťročnej vojne


Archív

 


sezóna roku 2012
 
datum   místo   poznámka mapa
20. - 22.4.   Syrovice (CZ)  

 secvičná

M
8.6 - 10.6.   Königstein (D)   obliehanie hradu - akcia je zrušená M
29. - 30.6.   Olomouc (CZ)   dobový tábor a rekonštrukcia boja, možnosť vystúpenia skupín a regimentu. M
24.8 - 26.8.   Praha (CZ)   " Švédi na Strahově " - akcia zrušená M
         
           
           

 

 

 

sezóna roku 2011
 
 datum    místo    poznámka  mapa
20. - 22.5.   Frýdlant   potvrdené organizátorom:)dobový tábor a poľná bitka M
20. - 22.5.   Tata   potvrdené organizátorom:)dobový tábor ,poľná bitka ,obliehanie hradu M
17. - 19.6.   Olomouc   potvrdené organizátorom:)dobový tábor a poľná bitka,možnosť vystúpenia skupín a regimentu. M
september   Bíla Hora   ...v príprave M
18.-20.11   Košice   Košice (Kysak)-Výročná schôdza Altblau regimentu. M

 

sezóna roku 2010
 
 dátum    miesto    poznámka  mapa
 17.4.    Radíkov u Olomouce (CZ)   Secvičná od 16.4 do 18.4 2010 M
 29.5.    Tata (HU)   Akcia trvá od 28.5 do 30.5.2010.potvrdená, M
 3.7.    Waršava (PL)   Akcia Klushyn -1610 od 2.7 do 4.7 2010 potvrdená M
 17.7.    Sárvár (HU)   akcia zrušená organizátorom M
 21.8.    Boleslawec (PL)   akcia zrušená organizátorom M
 21.8.    Rajhrad u Brna (CZ)   Akcia trvá od 20.8 do 22.8 2010.potvrdená M
12.9    Szigetvár (HU)   Akcia trvá od 10.9 do 12.9 2010.potvrdená M
20.11   Choliná u Olomouce (CZ)   Výročka.... M

 

sezóna roku 2009
 
 dátum    miesto    poznámka  mapa
 25.4.    Dašice u Pardubic (CZ)   Secvičná M
 16.5.    Frýdlant (CZ)   bitka-isté, vybavené M
 23.5.    Tata (HU)   bitka proti Turkom - isté, vybavené M
 20.6.    Olomouc (CZ)   >bitka, sprievod, vystúpenie - medzinarodná účasť.:) M
 22.8.    Šumperk (CZ)   bitka ktorá je každý druhý rok a strieda bitku v Rajhrade M
 3.10.    Kamenec Podolski (UA)   Festival skupín a hist. bitka M
 21.11.    Rajhrad u Brna (CZ)   Výročka. M

 

 

sezóna roku 2008

 
 dátum    miesto    poznámka  mapa
 19.4.    Libavá (CZ)   Secvičná, spoločné vystúpenie M
 3.5.    Brandýs n. Labem (CZ)   bitka M
 24.5.    Korsuň (UA)   bitka a medzinárodný festival M
 21.6.    Olomouc (CZ)   bitka a mestské slavnosti M
 23.8.    Rajhrad (CZ)   bitka, vystúpenie jednotlivých skupin M
 13.9.    Praha (CZ)   bitka na Bílé hoře (mezdinárodná akcia) M
 4.10.    Kameniec Podolsky (UA)   bitka a mezdinárodný festival M
 29.11.    Cholina u Litovle   výročná schôdza M

 

 

sezóna roku 2007
 
 dátum    miesto    poznámka  mapa
 14.4.    Rajhrad (CZ)   Secvičná M
 19.5.    Frýdlant (CZ)   tradičné Valdštejnské slávnosti M
 23.6.    Olomouc (CZ)   mestské slávnosti bez bitky M
 30.6.    Košice (SR)   mestské slávnosti M
 7.7.    Braunfels (DE)   mestské slávnosti + bitka M
 21.7.    zámok Sychrov (CZ)   Zámocké Slávnosti Ohňa, bitka a nočné spoločné vystúpenie M
 1.9.    Cheb (CZ)   tradičné Valdštejnské slávnosti M
 15.9.    Praha (CZ)   bitka na Bílé hoře (medzinárodná akcia) M
 6.10.    Kameniec Podolsky (UA)   bitka a medzinárodný festival M
 24.11.    Rajhrad (CZ)   výročná schôdza M

 

sezóna roku 2006
 
 dátum    miesto    poznámka  mapa
 22.4.    Dolní Dobrouč (CZ)   Secvičná M
 12.8.    Rajhrad (CZ)   bitka, nočný pochodňový sprievod, usporiadavateľ Asmodeus M
 16.9.    Praha (CZ)   bitka na Bílé hoře (medzinárodná akcia) M
 11.11.    Dolní Dobrouč (CZ)   výročná schôdza M

 

sezóna roku 2005
 
 dátum    miesto    poznámka  mapa
 23.4.    Nové Město n. Met. (CZ)   Secvičná M
 14.5.    Ostrava (CZ)   bitka - Slezskoostravský hrad M
 28.5.    Frýdlant (CZ)   tradičné Valdštejnské slávnosti, bitka M
 23.7.    Vrchlabí (CZ)   bitka M
 20.8.    Mrač u Benešova (CZ)   bitka, účast len mušketierov regimentu M
 23.9.    Praha (CZ)   bitka na Bílé hoře (medzinárodná akcia) M
 25.10.    Cholina u Litovle (CZ)   výročná schôdza M

 

sezóna roku 2004
 
 dátum    miesto    poznámka  mapa
 1.5.    Brandýs nad Labem (CZ)   bitka, usporiadáva Nový modrý regiment M
 18.6.    Querfurkt (DE)   bitka a festival M
 24.7.    Dolní Dobrouč (CZ)   bitka, společné nočné vystúpenie M
 14.8.    Rajhrad (CZ)   bitka a vystúpenie jednotlivých skupín M
 4.9.    Nový Jičín (CZ)   mestské slávnosti, vystúpenie jednotlivých skupín, společné veľké nočné predstavenie M
 25.9.    Blatno (CZ)   bitka a vystúpenie jednotlivých skupín M
 24.10.    Cholina u Litovle (CZ)   výročná schôdza M

 

© 2009 Altblau regiment, G66 s.r.o.     mapa stránky